Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/proekt-mandry-rozmova-z-valentynom-terletskym-poeziya-mandriv-podorozhi-yak-natkhnennya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Проект «Мандри». Розмова з Валентином Терлецьким «Поезія мандрів. Подорожі як натхнення»

Проект «Мандри». Розмова з Валентином Терлецьким «Поезія мандрів. Подорожі як натхнення»

Перепрошуємо, але захід скасовано.


Книгарня «Є» запрошує на розмову з Валентином Терлецьким «Поезія мандрів. Подорожі як натхнення» в рамках проекту «Мандри». До Всесвітнього дня поезії. Захід відбудеться 20 березня, початок – о 18:30.

Бачити, чути, відчувати та розуміти навколишній світ – це одні з найважливіших складових творчості поета, задоволення від котрої, і, врешті, її підсумкова якість безпосередньо залежать від натхнення. А нові образи, метафори, ритми, сенси буття та відтінки світосприйняття доволі часто з’являються саме тоді, коли змінюють пейзажі за вікном потяга чи машини, коли оточують нові обличчя, чуються незнайомі голоси, дихається новим і свіжим повітрям за черговим поворотом дороги причаїлося незвідане та невідоме.

Валентин Терлецький чи не найголовнішим фактором власного поетичного натхнення називає саме мандри. Під час подорожей та пов’язаних з ними пригод і народилася книга віршів «Дощ і місто», яку сам автор називає «поетичним щоденником-репортажем, ліричними замальовками з натури».

Всі поезії є невід’ємною часткою «живих» історій, які траплялися з автором під час мандрівок. У віршах є відповіді і секретні поради, як, наприклад, вперше побачити Париж, але вже наперед знати кожну його таємницю, або як не повернутись з Амстердама «шматком пластиліну», або як не загубитися у Відні, якщо знаєш прізвища композиторів-класиків.

Валентин Терлецький — поет, письменник, музикант, журналіст.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 20.03.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Валентин Терлецький
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку