Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/proekt-mandry-rozmova-z-polinoyu-frolovoyu-shlyakh-svyatoho-yakova-najpopulyarnishyj-v-sviti-turysty/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Проект «Мандри». Розмова з Поліною Фроловою «Шлях святого Якова – найпопулярніший в світі туристичний маршрут»

Проект «Мандри». Розмова з Поліною Фроловою «Шлях святого Якова – найпопулярніший в світі туристичний маршрут»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з Поліною Фроловою «Шлях святого Якова – найпопулярніший в світі туристичний маршрут» в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 7 листопада. Початок – о 18:30.

Camino de Santiago. Дорога пілігрімів. Щороку Шляхом святого Якова проходить понад 250 тис. людей майже з усіх країн світу. У Середньовіччі шлях був головною дорогою Європи. Пілігрими йшли до мощів апостола Якова в містечко Сантьяго-де-Компостела, що на самому заході Піренейського півострова. За легендою, саме там на початку дев’ятого століття було віднайдено мощі цього святого. У середині другого тисячоліття внаслідок жорстоких війн та епідемій паломницький рух на Шляху Святого Якова поступово зник. Але у наш час маршрут відродився і знову набув минулої популярності. Мандри по Camino de Santiago стають своєрідною субкультурою І на цьому шляху з кожним роком все частіше можна зустріти українців. Про свій досвід пілігріма нам розповість мандрівниця Поліна Фролова, яка нещодавно сама пройшла цей шлях.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 07.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Поліна Фролова
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 20.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%