Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-iyi-kivy-persha-storinka-zymy-u-zaporizhzhi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки  Ії Ківи «Перша сторінка зими» у Запоріжжі

Презентація поетичної збірки Ії Ківи «Перша сторінка зими» у Запоріжжі

Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Ії Ківи «Перша сторінка зими» за участю авторки, яка відбудеться 5 листопада. Початок – о 18.30. Модератор – Олесь Барліг.

Будь-яка книжка — завжди виклик. Особливо якщо це друга книжка. Особливо якщо насправді це перша книжка.

Поетична збірка «Перша сторінка зими» — друга книжка віршів Ії Ківи і водночас перша її поетична книжка українською. До неї увійшли вірші 2015-2019 років, більшість з яких написана протягом 2018-2019 років, коли поетка почала послідовно писати українською. Це тексти про мову і неможливість говорити, про пошук ідентичності й історичну пам’ять, про осмислення великої історії і вписаних в неї приватних історій, про війну й травматичний досвід, про вкорінення та мапування себе на тлі процесів деколонізації та глобалізації. А загалом — про людину в буремні часи й пошук слів для розуміння того, що відбувається, відбувалося і ще відбудеться в цій частині Європи.

Можливо, хтось зауважить, що якщо є перша сторінка зими, то має бути й остання. Але питання не лише в кількості сторінок і обсязі книги зими, а в здатності читати знаки часу як такій. А яким є дух нашого часу?

Вхід вільний.


Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 05.11.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ія Ківа
  • - Олесь Барліг (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку