Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-novoho-romanu-yaroslavy-dehtyarenko-yaryno-vohnyku-mij-za-uchastyu-avtorky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Ярослави Дегтяренко «Ярино, вогнику мій» за участю авторки

Презентація нового роману Ярослави Дегтяренко «Ярино, вогнику мій» за участю авторки

Книгарня «Є» і видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію нового роману Ярослави Дегтяренко «Ярино, вогнику мій», яка відбудеться 29 травня. Початок – о 18.30. Модераторка – Яна Терлецька.

Новий історико-пригодницький роман з захопливим і непередбачуваним сюжетом. Ярина мріяла про весілля з молодим козаком Данилом Лозицьким. Та закоханих розділила доля: Ярина потрапила до татарського улусу, ставши невільницею. Її рятує мурза Аяз-бей, давній ворог Данила. Закоханий в цю горду русинку, він ладен на все заради неї. Ярина теж має почуття до Аяз-бея… На жаль, Ярину продають до Бахчисарайського гарему. Довкола дивовижної рабині, яку нарікають Вогником, плетуться інтриги, а в кожному закутку палацу чатує смертельна небезпека. Аяз-бей та Данило обидва прагнуть звільнити Ярину, але вогонь її кохання зігріє серце лише одного з них.

Ярослава Дегтяренко – сучасна українська письменниця з Запоріжжя, лауреатка конкурсу «Коронація слова», авторка історичних романів «Лицарі дикого поля» і «Ярино, вогнику мій».

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 29.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Ярослава Дегтяренко
  • - Яна Терлецька (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку