Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-komiksu-kiborhy-pochatok-26-05-14/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14»

Книгарня «Є», видавництво «Коло» та ГО «Вірні Традиціям» запрошують на презентацію коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14» за участю героя-«кіборга» Віталія Олійника.

Перед нами комікси, які відрізняються від усього іншого в цьому форматі тим, що в основу цих графічних новел лягли реальні спогади захисників Донецького летовища, сучасних українських супергероїв. Кожен позивний, всі події, навіть діалоги особливості амуніції та зброї – справжні, це документалістика в графіці. Ми маємо справу з виданнями, ініціаторами та співавторами яких є самі «кіборги», це їхній проект, бо ГО «Вірні Традиціям» – це об’єднання, що було засноване самими «кіборгами» та їхніми друзями: медиками, юристами, бізнесменами та громадськими активістами в період після Майдану та на початку російсько-української війни...

Для того, щоб створити «Початок», було опитано 32 «кіборги», багато з яких перебували в обороні Донецького аеропорту майже півроку... Проект «Кіборги. Комікс» має на меті популяризацію образу українського Воїна-Захисника, відображення справжніх подій очима очевидців, котрі вижили і продовжують воювати за Україну, а також патріотичне виховання тих, що йдуть за нами.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 14.12.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Віталій Олійник
0
Поділитись
Отримай знижку