Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-knyzhky-viktora-brekhunenka-vijna-za-svidomist-rosijski-mify-pro-ukrayinu-ta-yiyi-mynu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки  Віктора Брехуненка «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле»

Презентація книжки Віктора Брехуненка «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Віктора Брехуненка «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле».

Вплив Росії на свідомість українців через призму історії розкриває у своїх працях доктор історичних наук, професор Віктор Брехуненко. У книзі за допомогою наукових аргументів спростовуються ключові російські міфи про Україну та українську історію. Проаналізовано ідеологічну спрямованість кожного міфу, історичне підґрунтя російських спекуляцій, обґрунтовано підстави заперечення спотворених образів нашого минулого, цілеспрямовано нав’язуваних Москвою ось уже протягом кількох століть. У тих випадках, коли сучасний міф має довгу історію, простежено еволюцію його змісту.

Віктор Брехуненко – український історик, доктор історичних наук. Професор, завідувач відділу теорії і історії археографії та споріднених джерелознавчих наук Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. Автор понад 50 наукових праць, опублікованих в Україні, США, Франції, Польщі.

Телефон: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 18.10.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Віктор Брехуненко
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%