Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-knyzhky-p-yera-ado-pokryvalo-izidy-narys-istoriyi-ideyi-pryrody-za-uchasti-nadiyi-koma/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки  П’єра Адо «Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи» за участі Надії Комарової

Презентація книжки П’єра Адо «Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи» за участі Надії Комарової

Книгарня "Є" і Запорізька філія КА "Новий Акрополь" запрошують на презентацію книжки П’єра Адо "Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи".

Цей твір торкається однієї з найактуальніших тем сьогодення – стосунків людини та природи. Сам автор визначив свою працю як своєрідний етап, до якого він прямував більшу частину життя. Недарма наукова спільнота сприйняла цей твір як філософський заповіт науковця. «Книга є насамперед історичним твором, який стосується періоду від античності до початку ХХ ст. та який окреслює еволюцію ставлення людини до природи винятково у контексті метафори знімання покривала з природи». Книжка була визнана одним з найвизначніших творів західно-європейської і французької філософії ХХІ століття.

П’єр Адо (Pierre Hadot) (1922 – 2010) – французький філософ, філолог, знавець і перекладач творів античних авторів, професор Колеж де Франс.

"Новий Акрополь" — це міжнародна організація філософського, культурного і соціального спрямування. Була заснована 1957 року в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою Ріцци (Jorge Angel Livraga, 1930–1991). Наразі  існує у більш ніж п’ятдесяти країнах світу. В Україні має 10 філій: у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Запоріжжі.

Презентацію проводить Надія Комарова – керівниця запорізької філії КА "Новий Акрополь".


Телефон: (094) 885-39-03.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".
Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 07.09.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Надія Комарова
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку