Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-knyzhky-olhy-derkachovoyi-za-londonskym-chasom-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ольги Деркачової «За лондонським часом».

Презентація книжки Ольги Деркачової «За лондонським часом».

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію книжки Ольги Деркачової «За лондонським часом». Захід відбудеться 11 вересня. Початок – о 18:30. Модератор — Олесь Барліг.

«За лондонським часом» – це збірка малої прози, в якій реалістичне переплітається з романтичним, а реальне з дивовижним. У центрі – людина, людина сучасна з її болями, переживаннями, радощами, пошуками себе та інших. Тематичний спектр: мир, війна, самотність, любов. Головні герої – здебільшого жінки, що прагнуть бути почутими, протестують проти насилля та жорстокості, шукають самореалізації і намагаються протистояти світу цинізму. Це проза ніжна і жорстка, лірична і прагматична, драматична і оптимістична. Це історії про пошук своєї ідентичності і повернення до себе, справжнього.

Ольга Деркачова - письменниця, доктор філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету (Івано-Франківськ). Членкиня Національної спілки письменників України. Лауреатка премій імені Івана Франка та Василя Стефаника. Авторка романів «Крамниця щастя», «Дім Терези», «Коли прокинешся», книжок оповідань «Синдром підсніжника», «Повидло з яблук», «Гуртівня штучних квітів», «Трикотажні метелики». Володарка відзнаки «Коронації слова» у номінації «Найкращий твір про кохання».

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 11.09.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ольга Деркачова
  • - Олесь Барліг (модератор)
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%