Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/prezentatsiya-knyzhky-maksyma-gakha-prohulyuyuchys-pusteleyu-u-zaporizhzhi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Запоріжжі

Презентація книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Запоріжжі

Книгарня «Є» та «Видавнитцво Жупанського» запрошують на презентацію книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» за участю автора. Захід відбудеться 23 травня. Початок – о 18:30. Модератор — Олесь Барліг. .

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літерату­ри нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманіт­ніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема пере­ходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до тера­котової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом спо­вненої тривоги прози.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 23.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Максим Гах
  • - Олесь Барліг
0
Поділитись
Отримай знижку