Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/preskonferentsiya-ta-avtohraf-sesiya-oleha-kadanova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Пресконференція та автограф-сесія Олега Каданова

Пресконференція та автограф-сесія Олега Каданова

Книгарня «Є» та музичний хаб «Барабанза» запрошують на пресконференцію та автограф-сесію Олега Каданова з нагоди сольного туру. Захід відбудеться 1 лютого. Початок – о 14:00

Олег Каданов — поет, музикант-експерементатор, лідер харківських гуртів «Оркестр Че», «Мантри Керуака», учасник гурту «Лінія Маннергейма». У 2018 році вийшла друком його збірка поезій «Не я, а той» у видавництві «Віват». Це не просто книжка, а цікавий арт-бук з ілюстраціями художника Міті Фєнєчкіна.

Творчість Олега Каданова за допомогою ламаних розмірів і сюрреалістичних текстів змушує зазирнути вглиб речей і розгледіти в них прихований сенс.

 «Олег нагадує, що поезія починається з ритму. Саме з ритму витворюється час, про який так багато йдеться в цій книзі. Саме ритм закладено в пам’яті, саме втрата ритму призводить до забуття. Це вірші музиканта, який гостро й надзвичайно тонко відчуває слово, його завершеність та умовність. За великим рахунком, це книга про минущість. Себто, про безкінечність» (Сергій Жадан)

Запрошуємо ЗМІ і всіх поціновувачів незвичайної творчості Олега Каданова на прес-конференцію і автограф-сесію у Книгарні «Є», а ввечері вже почути наживо концерт у Музичному хабі «Барабанза». Не попустіть зустріч із легендою українського андеґраунду!

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 01.02.2020 14:00
Учасники: 2
  • - Олег Каданов
  • - Олесь Барліг (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%