Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/pres-konferentsiya-proektu-zhadan-i-sobaky-ta-avtohraf-sesiya-serhiya-zhadana-2021/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Прес-конференція проекту «Жадан і Собаки» та автограф-сесія Сергія Жадана 2021

Прес-конференція проекту «Жадан і Собаки» та автограф-сесія Сергія Жадана 2021

Книгарня «Є», Рок-клуб «Rock Sihc» та видавництво «Meridian Czernowit» запрошують на прес-конференцію проекту «Жадан і Собаки» та автограф-сесію Сергія Жадана з нагоди концерту гурту у Запоріжжі та виходу нової книги Сергія Жадана «Вишиваний. Король України». Модерує — Олесь Барліг. Захід відбудеться 12 червня. Початок прес-конференції — 14:30 (тільки для ЗМІ), онлайн-трансляція на fb-сторінці книгарні. Початок автограф-сесії — 15:00, із дотриманням карантинних норм.

Під час прес-конференції поговоримо про музику і про концерт, який відбудеться в рамках   туру з учасниками проекту «Жадан і Собаки», а також про нову книгу Сергія Жадана «Вишиваний. Король України».

Опера «Вишиваний. Король України» присвячена подіям одного з найбільш драматичних періодів нашої історії – часу Першої світової війни. Уся Європа була охоплена рухом глобальнхполітичних змін... Маси людей втрачали країни, домівки... самих себе... Мрії – дивний матеріал для історії. Але вони стають сенсом життя.
Таким сенсом життя для нашого героя, Вільгельма фон Габсбурґа, стала по-дитячому щемлива, дивна та болісна любов до України як казкового світу вічного щастя. Така любов притаманна поетам. Напевно, тому лібрето опери написав Сергій Жадан. Воно поетичне у своїй суті — розповідаючи «історію» легендарної особистості, поет створює уявний історичний простір, що безжально резонує із сучасністю.
Наш герой сприймає історичну та політичну трагедію країни, куди він потрапив замолоду й звідки було його перше кохання, як особисту. Вона змінює все його життя, і врешті — закличе до останньої, найвідвертішої розмови.

Прес-конференція відбудеться тільки за участю представників ЗМІ, дивіться онлайн-трансляцію на fb-сторінці книгарні. А з 15:00 до 16:00 запрошуємо всіх бажаючих на автограф-сесію, під час якої можна підписати книжки та поспілкуватись з автором. Але обов'язково з дотриманням всіх карантинних вимог, тож приходьте в масках і тримайте соціальну дистанцію.

12 чевня запоріжці зможуть наживо почути гурт під час концету у ПК «Металургів» о 19:00.

Вхід вільний!

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 12.06.2021 14:30
Учасники: 3
  • - Сергій Жадан
  • - Євген Турчинов
  • - Олесь Барліг — модератор
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку