Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/pokaz-ta-obhovorennya-dokumentalnoho-filmu-makhno-symvol-voli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ та обговорення документального фільму  «Махно – символ волі»

Показ та обговорення документального фільму «Махно – символ волі»

Книгарня «Є», телепроект «Козацька звитяга» та Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України запрошують на показ та обговорення документального фільму «Махно – символ волі» за участю автора фільму Валентина Терлецького та історика Володимира Чопа. Захід відбудеться 13 листопада. Початок – о 18:30.

7 листопада 1888 року (130 років тому) народився Нестор Іванович Махно, на думку багатьох військових істориків – останній великий полководець України. Анархіст, геніальний стратег і тактик, легендарний командарм, народний «батько», поет і письменник, та глибоко нещасна людина. Він воював за простий народ, фактично, все своє життя. Оббреханий радянською пропагандою, без копійки грошей, хворий, на самоті, «батько» Махно навіки упокоївся у французькій землі. Його прах і досі перебуває на Пер-Лашез у Парижі. І місце його останнього спочинку досі притягає до себе щороку десятки тисяч людей з усього світу.

А що лишилося на його батьківщині? Легенди, перекази, пісні і… вкорінена у свідомість цілого народу НЕПРАВДА про «батька». Тому настала пора говорити вголос про народного героя.

Хворий на туберкульоз, з однією легенею, важко поранений 12 разів, три роки Нестор Махно і його більш ніж стотисячна Революційно-повстанська Армія України боронила густо политу кров’ю козацьку землю від численних загарбницьких орд. Унікальна самопожертва «батька» та його послідовників – це справжній феномен в історії світового військового мистецтва. Це відродження вікових традицій українського самоврядування і народного звичаю. Це та легендарика і героїка, про яку має знати весь світ. А передовсім ми, українці. Документальний фільм «Махно – символ волі» (автори – Валентин Терлецький, Світлана Кочкарьова) створений у 2018 році до 130-річчя з Дня Народження Нестора Махна Запорізькою філією НСТУ на основі циклу програм «Козацька звитяга».

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 13.11.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Валентин Терлецький
  • - Володимир Чоп
  • - Олександр Лазутін
Дивитись усі
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%