Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/pokaz-ta-obhovorennya-dokumentalnoho-filmu-frederika-bryunnkelya-dity-terykoniv-ramkakh-xv-mandrivno/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ та обговорення документального фільму Фредеріка Брюннкеля  «Діти териконів» рамках XV Мандрівного Docudays

Показ та обговорення документального фільму Фредеріка Брюннкеля «Діти териконів» рамках XV Мандрівного Docudays

Книгарня «Є» та Кіноклуб «Сходження» запрошують на показ та обговорення документального фільму Фредеріка Брюннкеля «Діти териконів» (Франція, 52 хв) в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA , який відбудеться 19 жовтня. Початок – о 18:30.

Зворушливий фільм про втрату дитинства й дорослішання в злиденній громаді в Європі. П’ятнадцятирічний Лоік та його десятирічний брат Тео живуть у колишньому шахтарському містечку Ланс у Франції. В умовах бідності й безробіття Лоік покидає школу. У той час, коли вчителі намагаються повернути його інтерес до навчання, матір Лоіка Патрісія докладає всіх зусиль, аби вберегти родину. Ця стрічка показує як руйнівні наслідки бідності, так і надію, що її можна знайти навіть у найбільш неочікуваних місцях.

Фредерік Брюннкель – письменник і кінодокументаліст. Кілька років працював на проектах, присвячених соціальним змінам у постіндустріальних суспільствах. Cеріал «Середній клас, життя на волосині», що транслювався французько-німецьким каналом Arte, а пізніше й фільм «Діти териконів» переконливо доводять його прагнення вдаватися до ігрових кодів у соціальному документальному кіно. Його також захоплюють фільми на тему соціальної історії. Фільми Фредеріка брали участь у низці фестивалів і були показані на телеканалах понад 20 країн. Він 12 років працював у інформагенції CAPA репортером. Як незалежний режисер працює 10 років. Також є автором п’яти книжок, одна з яких веде про війну в Лівані.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 19.10.2018 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку