Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/pokaz-ta-obhovorennya-dokumentalnoho-filmu-bena-asamoa-sakava-v-ramkakh-xvi-mandrivnoho-docudays-ua/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ та обговорення документального фільму Бена Асамоа «Сакава» в рамках XVІ Мандрівного Docudays UA

Показ та обговорення документального фільму Бена Асамоа «Сакава» в рамках XVІ Мандрівного Docudays UA

Книгарня «Є», Кіноклуб «Сходження» та Центр мистецтв «Арт-Простір» запрошують на показ та обговорення документального фільму Бена Асамоа «Сакава» (Бельгія, Нідерланди, 81хв.) в рамках XVІ Мандрівного Docudays UA. Захід відбудеться 18 жовтня. Початок – о 18:30.

Яка людська історія стоїть за явищем інтернет-шахрайства? «Сакава» знайомить нас із трьома підлітками з Гани, які з відчаю вдаються до онлайн-ошуку за допомогою чорної магії. Ама – молода мама й новачок у справі. «ОдинДолар» намагається назбирати гроші на подорож до Італії. Френсіс – найдосвідченіший шахрай, який навчає цьому ремеслу решту. Те, що на Заході вважають аферизмом, для «хлопців Сакави» – просто використання доступних ресурсів. Цими ресурсами стають відходи електронної техніки, які Захід надсилає до Гани.

Бен Асамоа виріс у Гані, у підлітковому віці разом із матір’ю переїхав до Бельгії. Там вивчав аудіовізуальні мистецтва у Королівському інституті RITCS. Його випускною роботою був короткометражний фільм «Чорний». Під час навчання часто відвідував свою рідну країну. Дізнавшись, що його друзі дитинства стали інтернет-шахраями, зняв про це фільм «Сакава».

Вхід вільний

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 139 18.10.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ігор Гармаш
  • - Богдана Стельмах
0
Поділитись

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 01.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%