Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/poetychna-sereda-vpershe-za-uchastyu-zaporizkikh-poetiv-poetok-i-muzykantiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Поетична середа «Вперше» за участю запорізькіх поетів, поеток і музикантів

Поетична середа «Вперше» за участю запорізькіх поетів, поеток і музикантів

Книгарня «Є» запрошує на першу Поетичну середу під назвою «Вперше» за участю Тетяни Кондик, Яни Тимчук, Світлани Назаренко, Олександра Тихоновського і Дмитра Сироїда.

Свої вірші читатимуть:

Тетяна Кондик – поетеса, журналістка, викладачка. Авторка віршованих творів, переможниця та лауреатка літературних конкурсів, організаторка та учасниця творчих заходів міста та країни. Незабаром виходить дебютна збірка поетичних творів «Патетичні інтроверсії».

Яна Тимчук – поетеса, волонтерка «Запорізькіої книжкової толоки», учасниця багатьох поетичних заходів, грала в п’єсі Вацвела Гавала «Метелик на антені». Навчається на факультеті журналістики ЗНУ.

Світлана Назаренко – поетеса з доробком ніжних та чуттєвих творів. Брала участь у багатьох творчих заходах, була волонтеркою та співорганізаторкою соціальних та творчих проектів у місті. Переможниця конкурсів та поетичних батлів на багатьох творчих платформах.

Олександр Тихоновський– автор збірки прозових та поетичних творів «Маховик», талановитий запорізький поет, музикант та письменник. Пише гумористичні вірші, прозу та любовноу лірику.

На завершення вечора пісні під гітару заспіває Дмитро Сироїд – талановитий виконавець та віртуозний музикант, володар зворушливого голосу.

Телефон: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 18.10.2017 18:30
Учасники: 5
  • - Тетяни Кондик
  • - Яни Тимчук
  • - Світлани Назаренко
  • - Олександра Тихоновського
  • - Дмитра Сироїда
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку