Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/poetychna-sereda-lystopadove/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Поетична середа «Листопадове»

Поетична середа «Листопадове»

Книгарня «Є» запрошує на другу Поетичну середу під назвою «Листопадове» .

Пронизливе поетичне слово вже холодного листопадового вечора в теплій атмосфері і затишку книгарні подарують вам запорізькі поетки:

Вероніка Сафронова – поетеса, член оргкомітету фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», кураторка проекту «Нічний майданчик: Літературно-музична ніч», волонтерка, письменниця, авторка текстів музичного гурту AKANE. Не бачить себе поза творчістю, відчуває відповідальність за кожне слово.

Наргіза Шкроботько – поетеса, волонтерка, учасниця поетичних конкурсів «Начитай собі на каву», «Гайворіння», переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока». Письменництво для неї є одним з інструментів внутрішнього діалогу, напевно, саме тому вірші не мають чітких розмірів та рими, а проза – радше поезія в прозі.

Іра Ярко – поетеса, лауреатка третього міжнародного поетичного конкурсу українських хайку «Крихкі тіні Японії», переможниця міського конкурсу «Літературна перлина», посіла ІІ-ге місце у поетичному конкурсі «Віршована мелодія» у рамках молодіжного мистецького фестивалю ім. Івана Коваленка. Все, що бачить і що переживає, кладе на папір. Живе віршами, відчуває віршами, радіє, сумує, дякує, любить віршами.

Анна Іва (Анна Іванова) – поетеса, письменниця, вокалістка рок-гурту, переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», член творчих об’єднань Запоріжжя та Дніпра. За станом душі – глибоко творча особистість з легкими нотками божевілля. Анна не тільки читатиме вірші, а й виконає авторські пісні під гітару.

Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя пр. Соборний, 137. Тел.: (094) 855 3903 Вхід вільний.

Телефон: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 15.11.2017 18:30
Учасники: 4
  • - Ірина Ярко
  • - Анна Іванова
  • - Наргіза Шкроботько
  • - Вероніка Сафронова
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку