Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/oholoshennya-peremozhtsiv-poetychnoho-konkursu-dlya-pochatkuyuchykh-poetiv-i-poetok-virshi-zp-ta-chy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Оголошення переможців поетичного конкурсу для початкуючих поетів і поеток «#virshi_ZP» та читання творів конкурсантів

Оголошення переможців поетичного конкурсу для початкуючих поетів і поеток «#virshi_ZP» та читання творів конкурсантів

Книгарня «Є», Запорізька книжкова толока та Запорізька обласна організація Спілки письменників України запрошують на оголошення переможців поетичного конкурсу для поетів і поеток-початківців «#virshi_ZP» та читання творів конкурсантів. Захід відбудеться під час Урочистого закриття Запорізької Книжкової Толоки на головній сцені в Козак-палаці .

На початку жовтня було оголошено поетичний конкурс для поетів і поеток початківців «#virshi_ZP», на який надіслали багато своїх творів талановиті молоді люди. Серед учасників журі конкурсу в складі: Олександр Медко – заступник голови Запорізької обласної організації Спілки письменників України (голова журі), Валентин Терлецький – поет, письменник, журналіст, Ірина Сажинська – поетеса, визначено 5 переможців, які отримають подарунки від Книгарні «Є». Також їхні твори будуть видані спільною збіркою за підтримки Запорізької обласної організації Спілки письменників України у 2018 році. Нагородження переможців і поетичні читання творів конкурсантів відбудеться під час Урочистого закриття Запорізької Книжкової Толоки на головній сцені в Козак-палаці 29 жовтня.

Адреса: Козак-палац, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.

Телефон: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, вул. Перемоги 70-Б 29.10.2017 16:00 0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%