Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-psykholohyni-nataliyi-orlyanskoyi-etapy-rozvytku-dytyny-vykhovannya-dytyny-z-vrakhuvannyam-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція психологині Наталії Орлянської «Етапи розвитку дитини. Виховання дитини з врахуванням її типу темпераменту»

Лекція психологині Наталії Орлянської «Етапи розвитку дитини. Виховання дитини з врахуванням її типу темпераменту»

Книгарня «Є» та Креативний проект «Мамські посиденьки» запрошують на лекцію психологині Наталії Орлянської «Етапи розвитку дитини. Виховання дитини з врахуванням її типу темпераменту».

Якщо ми хочемо стати вчителем або будівельником, ми знаємо до якого вишу нам вступити. А ось де навчитися бути хорошими батьками, ми не завжди знаємо. Саме в цьому й допоможе наша гостя – не боятися звертатися за допомогою до психологів та навчитися розуміти потреби своєї дитини та правильно реагувати на них. У ході розмови психологиня розповість про етапи розвитку дитини від народження і до підліткового віку, проведе разом з батьками тест на визначення типу темпераменту батьків та дитини, розповість про кризи віку дітей та як реагувати в залежності від відмінностей та особливостей темпераменту.

Наталія Орлянська – психологиня з 20-ти річним досвідом роботи з дітьми, підлітками та родинами, адаптації дітей різного віку до нових етапів соціального розвитку. Закінчила Звапорізький педагогічний інститут, а згодом Дніпропетровський державний університет, де отримала другу вищу психологічну освіту.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 31.03.2018 16:00
Учасники: 1
  • - Наталія Орлянська
0
Поділитись

КІБЕРПОНЕДІЛОК!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.11.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%