Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-nataliyi-orlyanskoyi-dytyna-vid-a-do-ya-porady-psykholoha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Наталії Орлянської «Дитина від А до Я: поради психолога»

Лекція Наталії Орлянської «Дитина від А до Я: поради психолога»

Книгарня «Є» та Креативний проект «Мамські посиденьки» запрошують на лекію психолгині Наталії Орлянської «Дитина від А до Я: поради психолога».

Якщо ми хочемо стати вчителем або будівельником, ми знаємо до якого вишу нам вступити. А ось де навчитися бути хорошими батьками, ми не завжди знаємо. Саме в цьому й допоможе наша гостя – не боятися звертатися за допомогою до психологів та навчитися розуміти потреби своєї дитини та правильно реагувати на них. У ході бесіди психолог розповість про етапи розвитку дитини з 0 до підліткового віку, проведе разом з батьками тест на визначення типу темпераменту батьків та дитини, про кризи віку дітей та як за рахунок відмінностей та особливостей типу темпераменту реагувати.

Наталія Орлянська – педагог, психолог з 20-ти річним досвідом роботи з дітьми, підлітками та родинами, адаптації дітей різного віку до нових етапів соціального розвитку. Закінчила Запорізький педагогічний інститут, а згодом Дніпропетровський державний університет, де отримала другу вищу психологічну освіту.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 05.05.2018 16:00
Учасники: 3
  • - Наталія Орлянська
  • - Оксана Вертепна
  • - Марина Тимченко
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку