Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-majsterklas-kontsert-evhena-zhajvoronkova-ta-tetyany-dudky-etno-instrumenty-kulturolohichny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція-майстерклас-концерт Євгена Жайворонкова та Тетяни Дудки «Етно-інструменти – культурологічний зв’язок століть»

Лекція-майстерклас-концерт Євгена Жайворонкова та Тетяни Дудки «Етно-інструменти – культурологічний зв’язок століть»

Книгарня «Є» та Українське товариство «Чумацький шлях» запрошують на лекцію-майстерклас-концерт Євгена Жайворонкова та Тетяни Дудки (дует «Жайворонки») «Етно-інструменти – культурологічний зв’язок століть».

Лекція про історію етно-інструментів від панфлейти (V ст. до н.е.) до сьогодення від етно-фольк дуету «Жайворонки», який володіє грою на багатьох народних інструментах: панфлейта, сопілка, кобза, окарина, козобас, бугай, доуденцівка, тощо. Багато цікавих народних музичних інструментів було несправедливо забуто, а під час панування радянської влади етнічна пам'ять стиралася навмисно. Тому зараз на часі впровадження автентичних етно-інструментів в сучасну музику. Про все це розповідатимуть під час лекції Євген Жайворонков і Тетяна Дудка. А наприкінці заходу на всіх чекають майстер-клас з гри на різних інструментах і виступ дуету.

У складі етно-фолк дуету «Жайворонки» – Євген Жайворонков і Тетяна Дудка. Володіють грою на багатьох народних інструментах, мають в репертуарі народні, козацькі пісні і інструментальні п’єси у власному аранжуванні. Дует є призером і лауреатом багатьох всеукраїнських і міжнародних етнофестивалів і конкурсів.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 15.03.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Євген Жайворонков
  • - Тетяна Дудка
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%