Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-istoryka-volodymyra-milcheva-nevidomyj-mazepa-bez-anafem-i-p-yedestaliv-do-380-littya-z-dnya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція історика Володимира Мільчева «Невідомий Мазепа: без анафем і п’єдесталів» До 380-ліття з дня народження та 310-ї річниці смерті гетьмана Івана Мазепи

Лекція історика Володимира Мільчева «Невідомий Мазепа: без анафем і п’єдесталів» До 380-ліття з дня народження та 310-ї річниці смерті гетьмана Івана Мазепи

Книгарня «Є» та Запорізький Національний Університет запрошують на лекцію історика Володимира Мільчева «Невідомий Мазепа: без анафем і п’єдесталів». До 380-ліття з дня народження та 310-ї річниці смерті гетьмана Івана Мазепи. Захід відбудеться 22 березня. Початок – о 18.30.

Він – відомий і незнаний. Його ім’я проклинали та використовували для позначення течій у політичному русі. Колись його портрет можна було побачити лише в якості репродукції на сторінках наукових монографій чи то в запасниках музеїв, а нині він мільйони разів за день дивиться на пересічних українців з банкноти нашої національної валюти.

Він – гетьман Іван Степанович Мазепа!

Цей рік є ювілейним для цієї непересічної історичної постаті: у березні ми святкуємо круглу дату його народження (1639), а у вересні – смерті (1709). Між ними – 70 років злетів і падінь, любові та ненависті, дружби та інтриг… Що знаємо ми і що залишається нам невідомим про Мазепу?

Професор Володимир Мільчев пропонує познайомитись із маловідомими сторінками біографії з його життя та взнати відповіді на питання про те:

  • якими були полководські таланти гетьмана? 
  • чи можна вважати Мазепу уособленням козацьких ідеалів своєї доби? 
  • яким був його внесок у те, щоб північно-причорноморські володіння Османської імперії та Кримського ханства зрештою почали перетворюватись на сучасний Південь держави Україна? 
  • що думали про моральні чесноти гетьмана його сучасники? 
  • та на багато інших…

Володимир Мільчев — доктор історичних наук, професор ЗНУ.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 22.03.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Мільчев
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%