Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-fedora-turchenka-sotsialno-psykholohichni-naslidky-golodomoru-1932-33-rokiv/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лекція Федора Турченка «Соціально-психологічні наслідки Голодомору 1932-33 років»

Книгарня «Є» і Запорізький національний університет запрошують відвідати лекцію доктора історичних наук, професора Федора Турченка «Соціально-психологічні наслідки Голодомору 1932-33 років», присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору.

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок цього зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.

Під час лекції Федір Турченко розкаже про причини, масштаби і наслідки Голодомору, як геноциду українського народу.

Федір Турченко – професор, доктор історичних наук, завідувач кафедри новітньої історії України Запорізького національного університету. Автор підручників з історії України для 9, 10 і 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, співавтор і редактор підручників з історії рідного краю та всесвітньої історії. Керівник науково-редакційних груп з підготовки видань: «Українське козацтво: Мала енциклопедія», Національна книга пам’яті «Голодомор 1932—1933: Запорізька область». Головні напрямки наукової діяльності – дослідження проблем української національної революції 1917-1922 рр., українського національно-визвольного руху, модернізаційних процесів в Україні (друга половина 1980-х – 1991 рр.).

Телефон: (094) 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 23.11.2017 18:30 0
Поділитись