Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-fedora-turchenka-pershe-stolittya-sobornosti-ukrayiny-mynule-sohodennya-majbutnye/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Федора Турченка «Перше століття Соборності України: минуле, сьогодення, майбутнє»

Лекція Федора Турченка «Перше століття Соборності України: минуле, сьогодення, майбутнє»

Книгарня «Є» та Запорізький національний університет запрошують на лекцію професора Федора Турченка «Перше століття Соборності України: минуле, сьогодення, майбутнє». Захід відбудеться 23 січня. Початок – о 18:30.

Рівно 100 років тому, 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. У зачитаному на зборах «Універсалі соборності», зокрема, говорилося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

У 71 річницю Акту злуки, 22 січня 1990 року, в Україні відбулася одна з найбільших у Центральній і Східній Європі масових акцій – «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель та вшанування подій Української революції. Більше мільйона людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова.

Про історичне значення Акту злуки, вплив на сьогодення і майбутнє України на розповість доктор історичних наук, професор ЗНУ Федір Турченко.

Реєстрація за номером 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 23.01.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Федір Турченко
0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 26.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%