Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lektsiya-dar-yi-moskvitinoyi-ta-bohdana-kornelyuka-svyato-nablyzhayetsya-rizdvo-mif-syuzhet-brend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція  Дар’ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Свято наближається. Різдво – міф, сюжет, бренд»

Лекція Дар’ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Свято наближається. Різдво – міф, сюжет, бренд»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Дар’ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Свято наближається. Різдво – міф, сюжет, бренд». Захід відбудеться 14 грудня. Початок – о 18:30.

Ви вже придбали ялинку? Повісили на двері ошатний віночок? Приготувалися дивитися «Один удома»? Тоді саме час замислитися, чому ми щороку це робимо. Улюблене з дитинства Різдво – це завжди містерія, казка і очікування дива. Мабуть, жодне інше свято не пов’язано з такою великою кількістю традицій, ритуалів та атрибутів. Це й робить його одним з тих ключових феноменів західної цивілізації, який визначив (і продовжує визначати) глобальний соціокультурний ландшафт. Під час лекції спробуємо з’ясувати зв'язок Різдва з міфологією, виявити його вплив на розвиток літературних жанрів, розглянути різдвяні культурні практики та дослідити роль маркетингу у формуванні сучасного погляду на різдвяні святкування.

Дар’я Москвітіна – кандидатка філологічних наук, літературознавиця, доцентка кафедри іноземних мов Запорізького державного медичного університету.

Богдан Корнелюк – кандидат філологічних наук, літературознавець, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

З собою мати зелений новорічний дощик.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 14.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Дар’я Москвітіна
  • - Богдан Корнелюк
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%