Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fzaporizhzhya%2Flektsiya-dar-yi-moskvitinoyi-ta-bohdana-kornelyuka-kolobok-irlandske-rahu-smazheni-zeleni-pomidory-h%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція  Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Колобок, ірландське рагу, смажені зелені помідори: гастрономічний код літератури»

Лекція Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Колобок, ірландське рагу, смажені зелені помідори: гастрономічний код літератури»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «Колобок, ірландське рагу, смажені зелені помідори: гастрономічний код літератури». Захід відбудеться 15 лютого. Початок — о 18:30.

Чи існує у світі щось, що було б поєднано тісніше, ніж їжа і література? Ми отримуємо однаково сильне задоволення від смачно приготованої страви та від гарно написаного твору… Нові книжки пахнуть ваниллю і корицею, і ми жадібно «проковтуємо» їх, наче тістечка… Письменники-гурмани насичують свої твори смаками і пахощами, приправляючи їх гострими сюжетами і прикрашаючи вишуканим декором з епітетів і метафор… Тож поговорімо про стосунки їжі та літератури, про смакові вподобання письменників, про книжкове меню та про секрети літературної кухні. Запрошуємо всіх скласти з книжок та смаколиків власний рецепт гарного настрою. 

Дар’я Москвітіна – кандидат філологічних наук, літературознавець, доцент кафедри іноземних мов Запорізького державного медичного університету.

Богдан Корнелюк - кандидат філологічних наук, літературознавець, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 15.02.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Дар’я Москвітіна
  • - Богдан Корнелюк
0
Поділитись