Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fzaporizhzhya%2Flektsiya-dar-yi-moskvitinoyi-ta-bohdana-kornelyuka-kazna-shcho-na-parnasi-literatura-i-hroshi-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «$€£¥₴: казна, що на Парнасі (література і гроші)»

Лекція Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «$€£¥₴: казна, що на Парнасі (література і гроші)»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Дар'ї Москвітіної та Богдана Корнелюка «$€£¥₴: казна, що на Парнасі (література і гроші)». Захід відбудеться 20 вересня. Початок – о 18:30.

Існує думка, що митець має бути голодним і без копійчини, - тільки тоді він вважатиметься справжнім. Проте історія літератури знає як безліч підтверджень цього популярного стереотипу, так і безліч спростувань. Під час інтерактивної лекції поговоримо про стосунки між письменниками, персонажами та грошима, про фінансове становище літераторів і про те, як красне письменство формує наші уявлення про статки.

Дар’я Москвітіна – кандидатка філологічних наук, літературознавиця, доцентка кафедри іноземних мов Запорізького державного медичного університету.

Богдан Корнелюк - кандидат філологічних наук, літературознавець, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 20.09.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Дар'я Москвітіна
  • - Богдан Корнелюк
0
Поділитись