Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/lekitsya-oleha-vlasova-ta-v-yacheslava-zajtseva-kam-yanska-sich-istoriya-arkheolohiya-suchasnist-i-m/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекіця Олега Власова та В'ячеслава Зайцева «Кам'янська Січ: історія, археологія, сучасність і майбутнє»

Лекіця Олега Власова та В'ячеслава Зайцева «Кам'янська Січ: історія, археологія, сучасність і майбутнє»

Книгарня «Є» та Національний заповідник «Хортиця» запрошують на лекіцю Олега Власова та В'ячеслава Зайцева «Кам'янська Січ: історія, археологія, сучасність і майбутнє». Захід відбудеться 12 березня. Початок – о 18:30.

Кам’янська Січ є філією Національного заповідника «Хортиця». Ця пам’ятка археології розташована на правому високому березі Дніпра в межах с.Республіканець Бериславського району Херсонської області. Назва її утворюється від річки Кам’янка, яка оминає півострів з одного боку, а Дніпро, в який вона впадає – з іншого.

Ця Запорозька Січ на річці Кам’янці, утворилася після зруйнування росіянами Старої (Чортомлицької) Січі в 1709 році (поблизу сучасного м.Нікополя). Існувала з 1709-1711 та з 1728-1734 рр. Після неї запорозькі козаки переходять на Нову (Покровську) Січ, яка буде останньою. Кам’янська Січ цікава тим, що, хоча козаки ній перебували не тривалий час – там багато археологічних артефактів, бо п'ять Січей запорожців знаходяться на дні Дніпра, в тому числі найтриваліші за часом – Стара та Нова. Ці предмети після археологічних розкопок, реставрації та вивчення – складають колекцію Національного заповідника «Хортиця».

Історію утворення, дослідження та майбутнє цієї пам’ятки національного значення розкажуть наукові співробітники Національного заповідника «Хортиця» - Олег Власов та Зайцев Вячеслав.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 12.03.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Олег Власов
  • - В'чеслав Зайцев
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку