Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fzaporizhzhya%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-vikom-vid-5-rokiv-chytannya-knyzhky-uny-yakobs-godynnyk-pryrody-ta-majste%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей віком від 5 років. Читання книжки Уни Якобс «Годинник природи»  та майстер-клас зі створення парасольки з паперу (Запоріжжя)

Дитяча субота для дітей віком від 5 років. Читання книжки Уни Якобс «Годинник природи» та майстер-клас зі створення парасольки з паперу (Запоріжжя)

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 5 років та їх батьків на читання книжки Уни Якобс «Годинник природи» (видавництво «Vivat») та майстер-клас зі створення парасольки з паперу. Початок заходу - об 11:00.

Сонце запропонує читачам помилуватися життєдайними променями, якими воно зігріває Землю. А наша рідна планета продемонструє чарівний танок, завдяки якому існують не лише день і ніч, а й весна, літо, осінь і зима. Барвисті метелики покажуть, які перетворення відбуваються з ними протягом року. А квіти подарують малечі незабутній аромат і безліч найрізноманітнішого насіння.

Стривай! Здається, наш годинник уже почав відлік часу…Тож поспішай у дивовижний світ природи з нами! Після читання на вас очікує майстер-клас зі створення парасольки з паперу.

Реєстрація за номером 099-201-63-87 (Вероніка)

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 14.09.2019 11:00 0
Поділитись