Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-rokiv-chytannya-knyzhky-ally-gutnichenko-nezvychajni-profesiyi-ta-r/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки Алли Гутніченко «Незвичайні професії» та розмова про професії

Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки Алли Гутніченко «Незвичайні професії» та розмова про професії

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років та їхніх батьків на читання книги Алли Гутніченко «Незвичайні професії» («Видавництво Старого Лева») та розмову про професії з психологом Інною Черкашиною, а також фотосесію від Світлани Хвостенко. Захід відбудеться 6 жовтня. Початок – об 11:00.

У хлопчика Андрія – незвичайна родина. Кожен у ній має улюблену роботу і в кожного – незвикла, але важлива й цікава професія. Мама – флорист, тато – палеонтолог, сестра – обіймачка панд, дідусь – тітестер, а бабуся – сурдоперекладач. Є в родині також склодув і повітроплавець, архітектор та піцайоло і кінолог, а сам хлопчик ще не знає, ким стане, коли виросте.

Після читання поговоримо, чи знають вже діти, ким хочуть стати, коли виростуть, обговоримо незвичайні професії, а психолог Інна Черкашина та фотограф Світлана Хвостенко розкажуть та продемонструють, з чого складається їхня робота. На дітей також чекає цікава фотосесія від Світлани Хвостенко, яка навчить не боятися камери та підбирати цікаві образи для фотографій.  

Реєстрація за телефоном 099 201 63 87.

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 06.10.2018 11:00
Учасники: 3
  • - Вероніка Безверха
  • - Інна Черкашина
  • - Світлана Хвостенко.
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%