Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-5-rokiv-prezentatsiya-knyhy-oleksandra-vyzhenka-khlopchyk-ukropchyk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книги Олександра Виженка «Хлопчик-Укропчик»

Дитяча субота для дітей від 5 років. Презентація книги Олександра Виженка «Хлопчик-Укропчик»

Книгарня «Є», Центр мистецтв «Арт-Простір» і видавництво «Терен» запрошують дітей віком від 5 років та їхніх батьків на презентацію книги Олександра Виженка «Хлопчик-Укропчик» за участю автора та показ вистави за казкою від театру-студії «Пігмаліон».

Автор книги, відомий український казкар, актор і режисер Олександр Виженко каже: «Драматичні події останніх чотирьох років, коли в Україну увірвався підступний і жорстокий ворог, відчуті і пережиті серцем патріота, подарували мені Хлопчика-Укропчика, всіх персонажів казки, і сам сюжет. Вся казка про те, як два маленьких відважних єства, рухомі благородним бажанням, ризикуючи життям, не відаючи що мають при собі чарівну помічну силу, долають всі перешкоди на своєму шляху і досягають бажаного: перемагають Топтихана, визволяють з полону Мелашку і кізоньку Заміру і щасливо повертаються додому». Після читання казки автором, театр–студія «Пігмаліон» покаже фрагменти вистави «Хлопчик-Укропчик».

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 20.01.2018 11:00
Учасники: 1
  • - Олександр Виженко
0
Поділитись
Отримай знижку