Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fzaporizhzhya%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-7-9-rokiv-chytannya-knyzhky-kateryny-sad-ideya-na-miljoooooon-ta-stvorenn%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 7-9 років. Читання книжки Катерини Сад «Ідея на мільйоооооон» та створення годівниці для птахів

Дитяча субота для дітей 7-9 років. Читання книжки Катерини Сад «Ідея на мільйоооооон» та створення годівниці для птахів

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 7-9 років та їхніх батьків на читання книжки Катерини Сад «Ідея на мільйоооооон» («Видавництво Старого Лева») та створення годівниці для птахів. Захід відбудеться 3 листопада. Початок – об 11:00.

Коли одна ферма залишилася без господаря, зграйка качок, які жили на ній, задумалися, що ж їм тепер робити. Качки вирішили написати оголошення про те, що вони шукають нового господаря, але вони не вміли писати і мусили вчитися. Довідатися, чи вдалося качкам здійснити задумане, ми зможемо, гортаючи разом книжку-картинку авторства ілюстраторки Катерини Сад «Ідея на мільй000000н». Завдяки чудовій і сповненій гумору історії читачі дізнаються, що таке вдалий стартап, і переконаються, що безвихідних ситуацій не буває.

Настають холоди, птахам стає все важче роздобути їжу, тому після читання допоможемо пташкам – створимо годівницю для них. Кожна дитина потім зможе повісити годівницю біля свого будинку і годувати пташок.

Реєстрація за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

З собою мати порожню, чисту коробку Tetra Pak (з cока або молочних продуктів, об’ємом від 1 л).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 03.11.2018 11:00 0
Поділитись