Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-5-8-rokiv-chytannya-knyzhky-oksany-buly-i-kateryny-mikhalitsynoyi-khto-ro/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 5-8 років. Читання книжки Оксани Були і Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» та майстер-клас зі створення іграшки «Слайм»

Дитяча субота для дітей 5-8 років. Читання книжки Оксани Були і Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» та майстер-клас зі створення іграшки «Слайм»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-8 років та їхніх батьків на читання книжки Оксани Були та Катерини Міхаліциної «Хто росте у парку» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення іграшки «Слайм» (Лизун) від Вікторії Горпинич.

Це невеличка історія про важливі речі: про зростання і пошук себе, про схожість і несхожість та важливість мати поряд когось, хто хоч трохи і хоч у чомусь до тебе подібний. А ще – про дерева навколо нас, повз які проходимо, та не завжди знаємо, хто це тут росте. Тому книжка стане в пригоді всім, хто хоче знати на ім'я найпоширеніші паркові дерева, навчитися розрізняти їх: у казковій ігровій формі завдяки чудовим ілюстраціям так легко запам’ятати, як вони виглядають, яка у них кора, насіння, листя, цвіт.

А опісля читання нас очікує майстер-клас від Вікторії Горпинич зі створення популярної дитячої іграшки «Лизун».

Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 28.04.2018 13:00
Учасники: 1
  • - Вікторія Горпинич
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%