Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-5-11-rokiv-chytannya-knyzhky-roba-skottona-baranchyk-rassel-i-rizdvyane-d/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитяча субота для дітей 5-11 років. Читання книжки Роба Скоттона «Баранчик Рассел і Різдвяне Диво» та майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-11 років та їхніх батьків на читання книжки Роба Скоттона «Баранчик Рассел і Різдвяне Диво» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки.

Свята наближаються, тож Книгарня «Є» починає серію новорічних майстер-класів і читання тематичних книжок.

Коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари.

Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете, – цей кучерявий баранчик не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. А власноруч зроблені ялинкові прикраси забезпечать атмосферу свята і затишку. Тож запрошуємо всіх після читання на майстер-клас із виготовлення іграшок на ялинку.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).


Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 09.12.2017 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку