Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/dytyacha-subota-dlya-ditej-3-6-rokiv-chytannya-knyhy-myroslava-layuk-zavryk-i-joho-molodshyj-brat-ta/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 3-6 років. Читання книги Мирослава Лаюк «Заврик і його молодший брат» та створення 3D картини «Музей динозаврів»

Дитяча субота для дітей 3-6 років. Читання книги Мирослава Лаюк «Заврик і його молодший брат» та створення 3D картини «Музей динозаврів»

Книгарня «Є» запрошує дітей 3-6 років та їхніх батьків на читання книги Мирослава Лаюк «Заврик і його молодший брат» (Видавництво Старого Лева) та створення 3D картини «Музей динозаврів». Захід відбудеться 08 червня. Початок – об 11:00.

«Заврик і його молодший брат» – перша дитяча книжка українського письменника Мирослава Лаюка. Це історія про те, як змінилося життя стегозаврика, відколи в родині очікують на його молодшого братика. Разом із ним читачі переживатимуть такі природні емоції як ревнощі старших братів і сестер до молодших. А також – усвідомлення власного «я» і цінності кожної дитини, незалежно від її віку. Завдяки історії про Заврика маленькі читачі зможуть зрозуміти, що молодші брат чи сестричка – не перешкода чи зайвий клопіт, а справжні друзі. Вони – ті, завдяки кому ти можеш ставати сильнішим, впевненішим і дорослішим.

А опісля читання створимо власний музей динозаврів у 3D.

Реєстрація за номером 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 08.06.2019 11:00
Учасники: 1
  • - Вероніка Безверха
0 Проект «"Дитячі суботи" у Книгарні "Є"»
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image