Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fzaporizhzhya%2Fdytyacha-nedilya-dlya-ditej-6-9-rokiv-chytannya-knyzhky-shtefani-dale-yahidna-feya-sunychka-u-promen%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча неділя для дітей 6-9 років. Читання книжки Штефані Дале «Ягідна фея Суничка. У променях сонця» та настільна гра з дітьми «Хто я?»

Дитяча неділя для дітей 6-9 років. Читання книжки Штефані Дале «Ягідна фея Суничка. У променях сонця» та настільна гра з дітьми «Хто я?»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-9 років та їхніх батьків на читання книжки Штефані Дале «Ягідна фея Суничка. У променях сонця» (видавництво «Ранок») та настільну гру з дітьми «Хто я?».

Ягідна фея Суничка завжди потрапляє у пригоди. Разом із друзями вона викриває таємничого крадія суниць, допомагає землерійці Ірмі й квітковій феї Беллі. Як чудово, що друзі завжди поруч! 

А також пограємо в настільну гру «Хто я?» – фантастично цікава, захоплююча, мега-весела гра для дітей та дорослих! Божевільний азарт, веселощі та сміх крізь сльози гарантовано! В цій грі вам потрібно відгадати хто ви є! Здавалося б, що може бути простішим? Але ні! Суть гри полягає в тому, що кожному гравцеві вдягається на голову обруч, в який вставлено картку із малюнком, який відомо всім гравцям, крім вас. Ви в відчайдушних спробах намагаєтеся відгадати хто ж ви є. «Легко» – скажете ви. Але й тут на вас чекає випробування. Випробування часом. На всі питання й спроби вгадати слово у вас одна хвилина.

Реєстрація обов’язкова за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 24.06.2018 11:00 0
Поділитись