Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/do-100-richchya-ukrayinskoyi-revolyutsiyi-lektsiya-istoryka-yuriya-shchura-vesna-1918-roku-u-borotbi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
До 100-річчя Української Революції. Лекція історика Юрія Щура «Весна 1918 року у боротьбі за Запоріжжя»

До 100-річчя Української Революції. Лекція історика Юрія Щура «Весна 1918 року у боротьбі за Запоріжжя»

Книгарня «Є» та Запорізький науково-дослідний центр «Спадщина» запрошують на лекцію історика Юрія Щура «Весна 1918 року у боротьбі за Запоріжжя».

У квітні 1918 року, в Олександрівську, теперішньому Запоріжжі, фактично відбулося перше, неофіційне проголошення соборності українських земель. Тоді Запорозький Корпус збройних сил Центральної Ради та легіон Січових Стрільців одночасно звільнили місто від більшовиків і провели перший в історії модерної України об’єднаний військовий парад.

Де і як проходили перші бої між українськими військами і більшовиками в кінці 1917 року?

Як жило місто під час перебування в ньому Січових стрільців і бійців Кримської групи Армії УНР? Як і де відбувалося відродження українського суспільства? Де проходив об’єднаний парад Запорізького корпусу і Січових стрільців і чому площа в старій частині міста носить назву Свободи? Про це і ще багато маловідомих, але цікавих фактів з історії міста тих часів ми дізнаємось під час лекції.

Юрій Щур – кандидат історичних наук, дослідник українського національно-визвольного руху в Запоріжжі, директор Запорізького науково-дослідного центру «Спадщина».

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 05.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Юрій Щур
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 20:00 12.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%