Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/do-100-richchya-ukrayinskoyi-revolyutsiyi-lektsiya-fedora-turchenka-ukrayinska-revolyutsiya-porazky-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
До 100-річчя Української Революції. Лекція Федора Турченка «Українська Революція: поразки чи перемогла?»

До 100-річчя Української Революції. Лекція Федора Турченка «Українська Революція: поразки чи перемогла?»

Подія перенесена на травень!

Книгарня «Є» та Запорізький Національний Університет запрошують на лекцію професора Федора Турченка «Зазнала поразки чи перемогла Українська Революція?».

Сто років тому українську реальність сколихнула революція. Що це було – жертовне каяття за помилки та гріхи попередників, які не вберегли національну державу? Чи прагнення навіки позбутися імперських кайданів? А може черговий виток звичайної суспільної еволюції? Протягом багатьох століть українці численними прикладами довели, що завжди готові повставати проти несправедливості, боротися за правду і свої права, гинути за свободу, і, що найдивніше – перемагати. Наш народ століттями приносив цю криваву офіру, але світла у кінці цього похмурого тунелю не видно і досі. Та й чи прагнуть його українці? Адже незалежність, добробут і щастя цілої країни можливі лише в результаті спільних та одностайних дій всього народу загалом, та кожного громадянина зокрема.

В Україні лише протягом останніх ста років відбулося кілька революцій: визвольні змагання 1917-1921 років, революція на граніті, помаранчева революція, революція гідності. І це не рахуючи боротьби повстанців 20-30 років, УПА та радянських дисидентів. Багатомільйонні людські втрати у цих революційних круговертях мали на меті визволення України з імли занепаду, безкультур’я й жебракування. Чи вдалося? Про це дізнаємось під час лекції професора Федора Турченка, яка є підсумковою завершує серію лекцій, присвячених 100-річчу Української Революції і подіям 1918 року в Запоріжжі.

Федір Турченко – професор, доктор історичних наук, завідувач кафедри новітньої історії України Запорізького Національного Університету. Автор підручників з історії України для 9, 10 і 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, співавтор і редактор підручників з історії рідного краю та всесвітньої історії. Керівник науково-редакційних груп з підготовки видань: «Українське козацтво: Мала енциклопедія», Національна книга пам’яті «Голодомор 1932-1933: Запорізька область». Головні напрямки наукової діяльності – дослідження проблем української національної революції 1917-1922 рр., українського національно-визвольного руху, модернізаційних процесів в Україні (друга половина 1980-х-1991 рр.).

Вхід вільний.

Коментарі
Ілля
23.04.2018

Напишіть будь ласка о котрій початок лекції)

Адреса: Запоріжжя, просп. Соборний, 137 26.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Федір Турченко
1
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 11.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%