Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/zaporizhzhya/chytannya-prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-granovskoho-avtoshka-majster-klas-z-vyhotovlennya-knyzhko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Читання-презентація книжки Володимира Грановського «Автошка», майстер-клас з виготовлення книжкових закладок та інтерактивна гра «Світлофор»

Читання-презентація книжки Володимира Грановського «Автошка», майстер-клас з виготовлення книжкових закладок та інтерактивна гра «Світлофор»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-10 років та їхніх батьків на знайомство із казковою повістю Володимира Грановського «Автошка» (видавництво Авіаз) за участю автора , майстер-клас з виготовлення книжкових закладок та інтерактивну гру «Світлофор». Захід відбудеться 2 березня. Початок – о 11:00.

Самотній автослюсар Василь одного ранку знайшов у власній майстерні маленький автомобіль. Автомобіль виявився живим, і Василь, спочатку дуже здивований і навіть наляканий, приймає непросте рішення залишити Автошку (як він його назвав) у себе – замість сина, про якого давно мріяв. Відносини між Василем і Автошкою швидко стають довірливими - як між батьком і сином. Але, як у справжніх батька і сина, у їхніх стосунках виникають ситуації, що вимагають від Василя чуйності і розуміння. Із казки ми дізнаємось, чи зміг Василь стати справжнім батьком для маленького Автошки.

Після читання на друзів Автошки очікує майстер-клас із виготовлення книжкових закладок та захоплююча інтерактивна гра «Світлофор».

Реєстрація за номером 099 201 63 87 (Вероніка).

Вхід вільний.

Адреса: Запоріжжя, проспект Соборний, 137 02.03.2019 11:00
Учасники: 4
  • - Володимир Грановський (автор книжки)
  • - Наталія Грановська (майстер-клас)
  • - Олександра Дощенко (модератор)
  • - Вероніка Безверха
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку