Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/volodymyr-volynskyj/zasidannya-chytatskoho-klubu-knyholyuby-volodymyra-obhovorennya-romaniv-serhiya-zhadana-voroshylovhr/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення романів Сергія Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат»

Засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення романів Сергія Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат»

Книгарня «Є» запрошує на засідання Читацького клубу «Книголюби Володимира», де йтиметься про романи Жадана «Ворошиловград» та «Інтернат».

«Ворошиловград» – знаковий роман Сергія Жадана, визнаний «Книгою десятиліття BBC». Жорсткий, меланхолійний і реалістичний текст, в якому реальність виявляється хисткою, вчорашні приятелі – ворогами, а сюжет закручується довкола рейдерства і старої АЗС. «Інтернат» – найновіший роман Жадана, презентований на Форумі видавців у Львові. У ньому на читача чекають чесні і жорстокі картини війни на Сході України, негероїчні герої, небезпечна подорож довжиною у кілька діб і вибір, який потрібно зробити, хочеш того чи ні.

Наскільки «воєнна» проза автора за настроєм, стилем, тоном відрізняється від «довоєнної»? Чи залишився Жадан тим «бардом Східної України», яким назвав його журнал The New-Yorker? Чи може стати найсильнішим описом війни текст, що увібрав в себе пил, кров і сльози фронту на Донбасі? Про це і не тільки поговоримо на засіданні Читацького клубу.

Телeфон: (03342) 2 19 57.
Вхід вільний.
Медіапартнер — тижневик "Український тиждень".

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 6 13.10.2017 17:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%