Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/volodymyr-volynskyj/zasidannya-chytatskoho-klubu-knyholyuby-volodymyra-obhovorennya-knyzhky-vitolda-shablovskoho-kulemet/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення книжки Вітольда Шабловського «Кулемети і вишні. Історії про добрих людей з Волині»

Засідання читацького клубу «Книголюби Володимира». Обговорення книжки Вітольда Шабловського «Кулемети і вишні. Історії про добрих людей з Волині»

Книгарня «Є» запрошує на обговорення книжки Вітольда Шабловського «Кулемети і вишні. Історії про добрих людей з Волині» («Видавництво Старого Лева») в рамках читацького клубу «Книголюби Володимира». .

Вітольд Шабловський зібрав голоси свідків Волинської трагедії. Вони розповіли історії про «добрих людей з Волині», які у різний спосіб допомагали сусідам-полякам і сусідам-євреям рятуватися від винищення. Хтось ховав утікачів, хтось виходжував поранених, хтось копав для них криївки, хтось возив їжу, а хтось забирав маленьких польських сиріт у свої українські сім'ї і виховував їх, як рідних дітей. Серед голосів, які нам розповідають про ці буремні події, - голос космонавта Мирослава Гермашевсього, чеського пастора Яна Єлінека і мешканки Володимира, родина якої прихистила маленьку польську дівчинку.

У засіданні читацького клубу візьме участь і відомий краєзнавець, дослідник історії польсько-українських стосунків Ярослав Царук. Разом із ним поговоримо про важливість з’ясування історичної правди, про забуття і примирення. До дискусії запрошуємо усіх, хто цікавиться темою, має власні родинні історії, якими може поділитися, і бажання більше дізнатися про репортажі Вітольда Шабловського.

Вхід вільний.

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 6 29.05.2018 13:00
Учасники: 1
  • - Віталіна Макарик
0
Поділитись
Отримай знижку