Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/volodymyr-volynskyj/prezentatsiya-romanu-maksa-kidruka-ne-ozyrajsya-i-movchy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи»

Книгарня «Є», Мистецьке об’єднання «стендаЛь» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи» у рамках туру «100містНОІМ», яка відбудеться 28 листопада за участю автора. Початок – о 14.00.

«Не озирайся і мовчи» – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травм у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися та мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, – йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії» – уточнює автор.

Вхід вільний.
Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 6 28.11.2017 14:00
Учасники: 1
  • - Макс Кідрук
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЮ

1+1=3

До кінця акції:
20 год.
56 хв.
20 сек.
Деталі акції

*Діє на весь асортимент.

Акція 1+1=3
Отримай знижку