Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/volodymyr-volynskyj/dytyacha-p-yatnytsya-dlya-ditej-vid-6-rokiv-majster-klas-iz-pysankarstva-z-valentynoyu-zaluninoyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча п’ятниця для дітей від 6 років. Майстер-клас із писанкарства з Валентиною Залуніною

Дитяча п’ятниця для дітей від 6 років. Майстер-клас із писанкарства з Валентиною Залуніною

Книгарня «Є» запрошує дітей від 6 років та їхніх батьків на майстер-клас із писанкарства, який проводитиме відома писанкарка Валентина Залуніна.

Напередодні Великодніх свят Книгарня «Є» підготувала для своїх маленьких відвідувачів справжній великодній подарунок – майстер-клас із писанкарства.

Валентина Залуніна писанкарством займається із кінця 80-их років, є учасницею різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, призеркою конкурсів. Отримала чимало подяк та відзнак, зокрема нагороджена дипломом імені Модеста Левицького за своєрідну творчу манеру, популяризацію писанкарства серед дітей та молоді. Валентина Володимирівна займається дослідженням історії української писанки, а також є авторкою нових дизайнерських стилів у писанкарстві. Майстриня проводила спільні виставки у Києво-Печерській лаврі («Писанка крізь призму дизайну»), Музеї українського народного декоративного мистецтва.

Під час майстер-класу ми навчимося писати писанки традиційним та лемківським стилями. Обов’язкова реєстрація за номером 093 815 80 38.

Вхід вільний.

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 6 23.03.2018 15:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%