Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/volodymyr-volynskyj/dytyacha-cubota-dlya-ditej-6-10-rokiv-interaktyvne-chytannya-knyzhky-lesi-ukrayinky-lisova-pisnya-pe/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча cубота для дітей 6-10 років. Інтерактивне читання книжки Лесі Українки «Лісова пісня» (переказ для дітей)

Дитяча cубота для дітей 6-10 років. Інтерактивне читання книжки Лесі Українки «Лісова пісня» (переказ для дітей)

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-10 років та їхніх батьків на читання книги Лесі Українки «Лісова пісня» (переказ для дітей) (Видавництво «Київський Будинок Книги»). Захід відбудеться 23 лютого. Почато — об 11:00.

Колись дуже давно в заповідному куточку Волині шумів старезний, густий, предковічний ліс. Усього в ньому було вдосталь: і могутніх дерев, і чагарників, і джерел, і ягід з грибами та різної дичини. На галявинах росли небаченої краси квіти. Біля краю лісу повнилося водою велике озеро. Місцина дика, таємнича, але гарна в будь-яку пору року... Взимку ліс виблискував сріблом, як і зараз. Поміж дерев розстелилася снігова постіль, гілки їхні, у сріблястому інеї, сплелися у химерні мережива. Однак зима не вічна... З першими теплими промінцями сонця прокидається ліс, а разом із ним і усі його міфічні мешканці. Історія починається...

Пропонуємо нашим юним читачам та їхнім батькам поринути у загадковий, таємничий та містичний світ прадавнього волинського лісу. Де ми зустрінемося з чарівними героями, які мешкали, а можливо й досі мешкають, у нашій місцевості. Ми познайомимося з Тим, що греблі рве, з Русалками, Потерчатами, Водяником, Лісовиком, Тим, що у скалі сидить, Мавкою та іншими.

Поміж читанням насолоджуватимемося чарівною грою на сопілці, яку нам подарує Давид Середа, учень 2-В класу Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського. А ще – спробуємо оживити давній магічний символ чотирьох стихій.

Реєстрація за номером 093 815 80 38.

Вхід вільний.

Адреса: Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 6 23.02.2019 11:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку