Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/zakryttya-mandrivnoho-kinofestyvalyu-docudays-ua-pokaz-filmu-vijna-khymer-rezh-mariya-starozhytska-a/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Закриття Мандрівного кінофестивалю Docudays UA. Показ фільму «Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька)

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на закриття XIV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та перегляд і обговорення фільму «Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька; Україна).

«Війна химер» (реж. Марія Старожицька, Анастасія Старожицька; Україна; 2016; 94 хв)

Фільм Анастасії і Марії Старожицьких – це художня історія на документальному матеріалі, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Він потрапив у Іловайський котел і втратив своїх найближчих побратимів-солдатів. Проїжджаючи зруйнованими містами, вона намагається зрозуміти суть війни і любові. Під час війни вони прямо говорять одне одному про свої почуття, вириваючись із котла. Це історія їхньої подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього. Стрічка є переосмисленням власного досвіду режисерки Анастасії Старожицької.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 18.12.2017 18:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%