Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/vorkshop-anastasiyi-evdokymovoyi-dlya-starshoklasnykiv-navchit-mene-pysaty-tvory-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Воркшоп Анастасії Євдокимової для старшокласників «Навчіть мене писати твори» у Вінниці

Воркшоп Анастасії Євдокимової для старшокласників «Навчіть мене писати твори» у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують старшокласників на воркшоп Анастасії Євдокимової із написання власного висловлювання у форматі ЗНО з української мови та літератури за мотивами книги «Есе: бліц-курс».

Емоції, які охоплюють людей перед написанням власного тексту, кардинально різні: хтось неймовірно щасливий і насолоджується передчуттям унікального дива, інший безрадісно гризе кінчик ручки чи олівця і, дивлячись туманним поглядом на білий аркуш зошита, бачить альтернативні види діяльності, які принесли б йому задоволення, а не відчуття власної бездарності.

Якщо ти хоча б раз відчував останнє, з цим негайно треба щось робити, адже Carpe Diem – і тратити своє життя на відчуття того, що ти гірший за інших, не можна!
Кожна особистість геніальна. І ти теж.
Кожен здатен творити. І ти теж.
Кожен може виконати будь-яке завдання, якщо навчиться цього. І ти теж.
На щастя, вміння писати есе не є секретним талантом, який даний тільки обраним. Есе – це форма твору, легка для кожного. Для тебе теж.
Якщо ж досі воно тобі не зовсім вдавалося, причин може бути кілька, і всіх їх можна усунути. Тому що писати твори можна навчитися.

Воркшоп проведе вчителька української мови та літератури і кураторка мистецьких проектів Анастасія Євдокимова за мотивами воркбуку «Есе: бліц-курс».

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 14.04.2018 15:00 0
Поділитись
Отримай знижку