/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/viktoriyi-granetskoyi-reality-show-magic-show/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show»

Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show»

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію книги Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show», яка відбудеться 16 липня. Початок - о 18:30. Модераторка — Тіна Гальянова.

«Reality Show/Magic Show» — це двостороння збірка магічно-реалістичних оповідань, що в ній авторка зібрала сюжети своїх ненаписаних романів.

Reality Show: Шість історій, які відбулися в реальному житті, відтак застигли у часі й просторі на друкованих сторінках. Шість справжніх і водночас занадто неймовірних історій, щоб у них повірити. Проте вони були — на морському узбережжі, на тлі великих міст, у зимовому лісі… І триватимуть далі — в кожному наступному прочитанні, в кожному наступному житті.

Magic Show: Де межа між правдою і вигадкою? Авжеж, не тут. Не в цих семи макабричних сюжетах, побудованих на основі фантастичного припущення «А що, якби?»… А що, якби у світі одного дня зникли люди? А що, якби дерева мали імена? А що, якби в кожного з нас були двійники? Не треба вірити, просто читайте. І тоді розпочнеться магія.

Вікторія Гранецька — сучасна українська письменниця, авторка романів «Мантра-омана», «ТІЛО™», «Щасливий», «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві) та книги неримованих поезій «Спротив речей». Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова-2011», Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», Міжнародного поетичного конкурсу від журналу «Склянка часу*Zeitglas». Співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер».

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 16.07.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Вікторія Гранецька
  • - Тіна Гальянова (модераторка)
0
Поділитись

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 06.03.2021

Промокод: 25-KNYGA

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%