Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/vechirni-chytannya-poetiv-vlada-sorda-ta-viktora-krupky-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Вечірні читання поетів Влада Сорда та Віктора Крупки

Вечірні читання поетів Влада Сорда та Віктора Крупки

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію та атмосферні вечірні читання поетів «Дому Химер» Влада Сорда (сувенірне видання «+++») та Віктора Крупки (подарункове видання «Химерник»), що відбудеться 17 липня. Початок — о 18:30. Модераторка — Вікторія Гранецька.

«Химерна» поезія в контексті війни та миру: оскільки неоголошена війна з сусідньою країною-агресором триває, Влад Сорд має на меті вкотре привернути увагу «втомленого» суспільства до українських захисників. Під час заходу автор розкаже про власний бойовий шлях, історію написання та створення цієї книги, зачитає кілька своїх текстів.

Віктор Крупка представить «мирну» поезію у подарунковому ілюстрованому виданні. Від «Прозорих» до «Химерника» лише один крок, один обрій, одна весна… Саме «Химерником» називається третя книжка поезій відомого вінницького поета Віктора Крупки. Це лірика занурення у видиме/невидиме, коли світовідчування і світоспоглядання взаємодоповнюються, перехрещуються, перетікають з одного в інше, набувають багатовимірності. Тут зібрані поезії про землю і всесвіт, тишу і згуки, вічне і тлінне, загусле і зболене, стале і скороминуще, відсторонене і кордоцентричне.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 17.07.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Влад Сорд
  • - Віктор Крупка
  • - Вікторія Гранецька (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку