Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/vechirni-chytannya-poetiv-vlada-sorda-ta-viktora-krupky-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Вечірні читання поетів Влада Сорда та Віктора Крупки

Вечірні читання поетів Влада Сорда та Віктора Крупки

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію та атмосферні вечірні читання поетів «Дому Химер» Влада Сорда (сувенірне видання «+++») та Віктора Крупки (подарункове видання «Химерник»), що відбудеться 17 липня. Початок — о 18:30. Модераторка — Вікторія Гранецька.

«Химерна» поезія в контексті війни та миру: оскільки неоголошена війна з сусідньою країною-агресором триває, Влад Сорд має на меті вкотре привернути увагу «втомленого» суспільства до українських захисників. Під час заходу автор розкаже про власний бойовий шлях, історію написання та створення цієї книги, зачитає кілька своїх текстів.

Віктор Крупка представить «мирну» поезію у подарунковому ілюстрованому виданні. Від «Прозорих» до «Химерника» лише один крок, один обрій, одна весна… Саме «Химерником» називається третя книжка поезій відомого вінницького поета Віктора Крупки. Це лірика занурення у видиме/невидиме, коли світовідчування і світоспоглядання взаємодоповнюються, перехрещуються, перетікають з одного в інше, набувають багатовимірності. Тут зібрані поезії про землю і всесвіт, тишу і згуки, вічне і тлінне, загусле і зболене, стале і скороминуще, відсторонене і кордоцентричне.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 17.07.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Влад Сорд
  • - Віктор Крупка
  • - Вікторія Гранецька (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 30.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%