Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/smile-fest-veseli-ryadky-z-serhiyem-pantyukom-dlya-ditej-5-10-rokiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Smile-Fest. Веселі рядки з Сергієм Пантюком для дітей 5-10 років

Smile-Fest. Веселі рядки з Сергієм Пантюком для дітей 5-10 років

Книгарня «Є», видавництво «Фонтан казок» та фестиваль «Smile-Fest» запрошують дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на веселу зустріч з письменником Сергієм Пантюком.

Сергій Пантюк – автор не тільки серйозних збірок та романів, а й веселий дитячий автор. З-під його пера виходять карколомні історії та чудернацькі вірші. Повість «Тимко і ґелґотунчик Шкода» – зворушлива історія дружби кмітливого хлопчика Тимка і кумедного розби­шакуватого гусеняти з влучним прізвиськом Шкода не залишить байдужим не лише Вашу дитину, а й Вас. Адже в цій історії усе справжнє – і ферма, і люди, і птахи, свійські й дикі, а головне – справжні емоції і справжні пригоди.

Повість «Вінчі й Едісон» належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, – себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. 2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася – але пригоди, як виявилося, лише починаються…

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 06.10.2017 17:00
Учасники: 1
  • - Сергій Пантюк
0
Поділитись
Отримай знижку