Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/rozmova-z-georhiyem-kovalenkom-na-temu-vidkrytyj-pravoslavnyj-universytet-svyatoyi-sofiyi-premudrost/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Розмова з Георгієм Коваленком на тему «Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості: ідея, видання, проекти»

Розмова з Георгієм Коваленком на тему «Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості: ідея, видання, проекти»

Книгарня «Є» та Культурний центр Петра Могили запрошує на зустріч з Георгієм Коваленком і представлення проектів Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості.

Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості – освітній заклад некласичного типу, що спеціалізується на проведенні просвітницьких заходів релігійної та соціальної тематики. Мета проекту – обговорення проблем реформування суспільства та країни, пропагування біблійних, загальнолюдських та європейських цінностей, а також формулювання цінностей сучасного українського суспільства. Серед реалізованих книжкових проектів університету – «Молитовник православних вірян», книжки отця Кирила Говоруна, а також бестселер ректора і засновника університету Георгія Коваленка «Біблійні історії для дітей» – неймовірно красива збірка ілюстрованих дитячих оповідань.

Передусім «Біблійні історії для дітей» орієнтовані на молодше покоління. Книжка містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів від створення світу до Воскресіння Христового. Вона висвітлює не всі тези класичної Біблії, а лише ті, які є найзрозумілішими для дітей. Автор уникав тих біблійних сюжетів, які є складними та неоднозначними для сприйняття дітьми. Ця книжка важлива тому, що питання, які порушено в цих історіях, насамперед стосуються життєвих цінностей. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному, і які цінності повинні допомагати нам розвиватися. На зустрічі-презентації Георгій Коваленко розмірковуватиме про те, як говорити про віру та Біблію з людьми третього тисячоліття.

Протоієрей Георгій Коваленко – ректор у Відкритому православному університеті Святої Софії-Премудрості, священик, громадський діяч, філософ, богослов, блогер, батько п’ятьох дітей і дід.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 01.02.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Георгій Коваленко
  • - Модератор – Назарій Давидовський
0
Поділитись
Отримай знижку