Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-zbirky-opovidan-rizdvyanyj-detektyv-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація збірки оповідань «Різдвяний детектив»

Презентація збірки оповідань «Різдвяний детектив»

Книгарня «Є», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію збірки оповідань «Різдвяний детектив», що відбудеться 17 січня за участю Сергія Рибницького та Симора Гласенка (скайп-включення).

Щороку в ніч на Різдво чекають див навіть ті, хто зазвичай у чудеса не вірить. Такий, як кажуть нині, імідж у цього тихого сімейного свята. Хоча… хто сказав, що воно завжди тихе? В Україні було кільканадцять спроб зібрати під однією обкладинкою спеціально написані різдвяні, або, як їх ще називають, святвечірні оповідання. Частково цьому перешкоджала відсутність сталих традицій, частково – невміння українських авторів писати на задану тему, частково – брак власне авторів, котрі готові працювати в сегменті жанрової літератури. Але традиція поєднання святкового і страшного в нашій літературі, безперечно, існує – згадати хоча б «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя.

Збірка «Різдваний детектив» – поєднання двох жанрів. Різдвяна оповідка закликає повірити в дива. Детективна історія виводить на перший план розумну людину як головне диво природи. Розплутати клубок містерійних історій допоможуть учасники збірки – Сергій Рибницький та Симор Гласенко.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 17.01.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Сергій Рибницький
  • - Симор Гласенко
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 11.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%